NOISE SHOT

بررسی هویت برند:
برند آموزشی "نویزشات" با هدف افزایش سطح مهارت هنرجویانی که علاقه‌مند به یادگیری هنر عکاسی و طراحی گرافیکی هستند ایجاد شد و با به‌کارگیریِ به‌روزترین مطالب و همچنین دسترسی آسان مخاطبان به محتوای آموزشی، توانسته است تا نیاز گروه بزرگی از علاقه‌مندان را پاسخ دهد و نام خود را به عنوان یک برند آموزشی معتبر، مطرح سازد. "نویزشات" بر آن است که به یک برند آموزشی اینترنتی مرجع در خصوص مهارت‌های عکاسی و طراحی تبدیل شود تا بتواند به هر شخصی که به دنبال محتوای باکیفیت و به‌روز و همچنین با قیمت مناسب می‌گردد خدمات ارائه دهد. در ضمن "نویزشات" بر آن است تا نیاز افرادی را مرتفع سازد که ممکن است به علت شرایط اقتصادی یا موقعیت جغرافیایی به دوره‌های آموزشی باکیفیت دسترسی ندارند.

​​​​​​

1.    کیفیت
امروزه شاهد فعالیت آموزشگاه‌ها و مراجع آموزشی زیادی  هستیم که دوره‌های مهارتی برگزار می‌کنند ولی متأسفانه فقط گروه کوچکی از فعالان حوزه آموزش، کیفیت خوبی را به مخاطبان خود ارائه می‌دهند.
یکی از نقاط مهمی که برند "نویزشات" بر روی آن دست گذاشته است، تولید محتوای آموزشی باکیفیت است. این کیفیت بر بستر آنالیز آموزش سایر همکاران و بررسی نقاط ضعف و قوت آن‌ها استوار شده است تا با حذف نکات منفی و لحاظ کردن نقاط مثبت، آموزشی مطلوب و قابل‌فهم برای تمام افراد ارائه دهد. 
2.    تحقیق و بررسی کامل 
متأسفانه، محتوای آموزشی که در خیلی از دوره‌های آموزشی تدریس و یا ارائه می‌شود، بر منابعی استوار است که به‌روز نیستند و آخرین تحولات آموزشی و محتوایی در آن غایب است. بنابراین اگر بهترین شرایط آموزشی هم فراهم شود، مخاطبان نمی‌توانند نتیجه لازم را از گذراندن این دوره‌ها اخذ نمایند. برند "نویزشات" برای حل این معضل و همچنین ارائه محصولات آموزشی باکیفیت، سعی بر آن دارد که با بررسی و جست‌وجوی دائم منابع،  محتوایی به‌روز و بر اساس آخرین تحولات سرفصل‌های آموزشی ارائه نماید.
3.    آموزش گام‌به‌گام 
  در روند تولید محصولات آموزشی برند "نویزشات"، تلاش برآن بوده که با توضیح جز به جز مطالب آموزشی و تدریس گام‌به‌گام تمام سرفصل‌ها، همچنین پرهیز از به کار بردن عبارات تخصصی بدون ارائه توضیح، شرایطی ایجاد شود که هنرآموز به‌راحتی مطالب را درک کند و بیاموزد.
4.    آموزش تمام جزئیات 
"نویزشات"در روند آموزش از ارائه هیچ نکته‌ای غافل نخواهد بود و سعی می‌کند به تمام  جزئیات به اندازه کافی بپردازد تا مخاطب بعد از گذراندن این دوره‌ها و حتی آموزش‌های رایگان، بر مباحث تسلط یابد.
5.    کیفیت تولید
 برای درک بهتر مفاهیم توسط مخاطب، تمام آیتم‌ها به‌صورت تصویری و با توضیحات گرافیکی ارائه می‌شود وگاهی صدای مدرس نیز به یاری درک بهتر مفاهیم و محتوا می‌آید.

"نویزشات" کدام نیازها را برآورده می‌کند؟
مخاطبان "نویزشات" بر اساس هدفشان از آموزش و استفاده از محصولات آموزشی این برند دسته بندی شده‌اند تا هر دسته بتواند به صورت بهینه آموزش ببیند.
•    گروه اول افرادی هستند که صرفاً به علت علاقه‌مندی به عکاسی و نیاز به ثبت لحظات و یا برای بالا بردن سطح  مهارت خود برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی، مایل به یادگیری این مباحث هستند.
ه    گروه دوم کسانی هستند که برای به دست آوردن شغل و افزایش احتمال پذیرفته شدن در مصاحبه‌های شغلی علاقه‌مند هستند که مهارت خاصی را بیاموزند و در خود ظرفیتی را ایجاد کنند که بتوانند در ادامه راه بر روی آن متمرکز شوند و پیشرفت کنند.
•    گروه سوم کسانی هستند که شاغل‌اند و تا حدودی با چندین مهارت آشنایی دارند و با آن‌ها  کار می‌کنند، ولی برای کسب تسلط بیشتر و/یا کسب فرصت‌های شغلی بهتر و/یا ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، به دنبال ارتقاء مهارت‌های خود هستند.
•    گروه چهارم ایرانیان مقیم خارج از کشور و یا فارسی‌زبانان هستند که به علت عدم دسترسی به محتوای باکیفیت و  قابل‌درک  به زبان فارسی، نیاز به گذراندن یک دوره جامع تخصصی به زبان فارسی دارند. 
برنامه گروه تخصصی "نویزشات"
در سطور بالا به این اشاره شد که مخاطبان  ما به چند گروه تقسیم می‌شوند و هدف هر گروه از تهیه و یا خرید محصول ما چه می‌تواند باشد همچنین محصول ما به چه نیازی از هر گروه پاسخ می‌گوید.
به همین منظور با بررسی ویژگی‌های هر گروه، شبکه اجتماعی مناسب با همان گروه را انتخاب کردیم.
•    همه گروه‌ها 
مادر همه شبکه‌های اجتماعی برند نویزشات، همین وب سایتی است که در آن حضور دارید. همه  افراد و گروه‌ها می‌توانند به‌خوبی از آموزش‌ها و امکانات آن بهره‌مند شوند.
•    افرادی که از روی علاقه‌مندی  خواستار یادگیری مباحث هستند:
همان‌طور که گفته شد این گروه کسانی هستند که ممکن است تحت تأثیر آثار هنرمندان دیگر، علاقه‌مند به یادگیری شده باشند، بنابراین انتخاب شبکه اجتماعی عکس محوری چون اینستاگرام با کاربران فعال گسترده می‌تواند بستری مناسب برای بازاریابی این گروه از افراد باشد.
آدرس اینستاگرام :

•    افراد جویای کار
در این گروه کسانی حضور دارند که با هدف افزایش توانایی‌ها و ارتقا امتیازات فردی در تلاش‌اند با یادگیری مهارت‌های گوناگون احتمال پذیرفته شدن در مصاحبه‌های استخدامی را افزایش دهند. تلگرام به دلیل حضور کانال‌های متعدد کاریابی و آموزش‌های تخصصی، می‌تواند بستری پربازده برای این موضوع باشد.
آدرس تلگرام:

•    افرادی که سعی بر ارتقا سطح شغلی خود دارند
این گروه از افراد کسانی هستند که هم‌اکنون شاغل‌اند ولی تمایل دارند مهارت‌های خود را افزایش دهند. این دسته از افراد مواجهه هدفمندتری با شبکه‌های اجتماعی دارند و در بسترهای تخصصی‌تری فعالیت می‌کنند. در این چارچوب، انتخاب شبکه اجتماعی‌ای چون لینکدین مناسب است چراکه کارکرد و اتمسفر داخلی آن، حرفه‌ای‌تر و تخصصی‌تری است.
آدرس لینک دین:

•    افرادی که به محتوای به زبان فارسی دسترسی ندارند: 
این گروه از افراد به دلیل اینکه به دوره‌های آموزشی باکیفیت به زبان فارسی دسترسی ندارند، به دنبال بستری می‌گردند که بتوانند نیازهای آموزشی خود را به زبان فارسی رفع کنند. یوتیوب بستری مناسب برای ارتباط با این گروه هدف است. 
آدرس یوتیوپ:


ارزش "نویزشات" برای دنبال کنندگان
چرا مخاطبین "نویزشات" را انتخاب می‌کنند؟ و چرا باید محصولات آن را خریداری کنند؟
•    رفع مشکلات مرتبط با موقعیت جغرافیایی:
یکی از مشکلاتی که در بعضی نواحی کشور وجود دارد (مانند شهرهای کوچک، روستاها و  )...نبودن مؤسسات آموزشی مناسب است، که در این موارد هنرجو یا باید با استفاده از منابع چاپی سعی بر یادگیری داشته باشد یا مسافتی طولانی را برای آموزش بپیماید. در این شرایط، وجود یک آموزشگاه آنلاین و یا ارائه بسته‌های آموزشی مناسب می‌تواند نیاز این گروه از هنرجویان را مرتفع نماید.•    اقتصادی و منطقی بودن تعرفه‌ها از نظر مخاطبین: 
گروه دیگری از مخاطبان افرادی هستند که قیمت و تعرفه‌های سنگین بعضی دوره‌های آموزشی، آن‌ها را از تکمیل دوره‌های مهارتی موردنیاز منصرف کرده است. محصولات "نویزشات" به علت قیمت مناسب خود می‌تواند به این گروه یاری رساند. 
•    رفع نیاز مخاطبینی که به دنبال منابع تخصصی به زبان فارسی می‌گردند:
گروه دیگری از مخاطبین کسانی هستند که در خارج از کشور زندگی می‌کنند ولی به دلایل مختلف به دنبال استفاده از منابع آموزشی به زبان فارسی هستند. بنابراین وجود یک منبع آموزشی باکیفیت که بر اساس به‌روزترین مطالب آموزشی و به زبان فارسی تولید شده باشد می‌تواند برای این گروه از افراد بسیار مفید و جذاب باشد.


•    رفع مشکلات مربوط به عدم وجود یک منبع مرجع 
گروهی از مخاطبان به دنبال مرجعی هستند که تمام نکات کلیدی و فرعی مرتبط به یک موضوع را در برگیرد.  "نویزشات" با تمرکز روی موضوعات و محتواهای به‌روز یا کمتر مورد توجه قرار گرفته، منبع مرجعی را در این حوزه پدید آورده و خواهد آورد.
کانال‌های ارتباط با مخاطب:
فضای وب: به‌طورکلی بستر اصلی ارائه محصولات و خدمات آموزشی ما، فضای وب خواهد بود.
اینستاگرام: به دلیل تعامل گسترده در این شبکه بین اعضای آن، بیشترین تمرکز ما بر روی این شبکه‌ی اجتماعی قرار دارد. 
تلگرام: این شبکه اجتماعی به علت خدمات گسترده‌ای که ارائه می‌کند و همچنین به دلیل راحتی در استفاده کردن از این خدمات، راه مناسبی برای تبادل اطلاعات آموزشی است.
لینکدین: این شبکه اجتماعی واجد فضای تخصصی‌تری  نسبت به رقبای خود است و بیشتر کسانی که در آن حضور فعال دارند، افرادی هستندکه مشغول فعالیتی حرفه‌ای هستند و ارتباطات شغلی را جستجو می‌کنند. ما نیز بر این اساس، آموزش‌های در بستر لینکدین را فراهم کردیم.
یوتیوب: یوتیوب بهترین بستر برای یادگیری هر موضوع آموزشی است، و به‌منظور ارتباط مستقیم با مخاطبان خارج از کشور بسیار مناسب است.
آپارات: این شبکه گسترده پخش فیلم ایرانی، بهترین بستر برای ایرانی‌های داخل کشور است. در این مورد نیز می‌توانید از آموزش‌های آپارات استفاده کنید.
آیا شما  هم می‌توانید به نویزشات کمک کنید؟
از راه اطلاع رسانی برای این وب‌سایت شما بزرگ‌ترین کمک را به ما خواهید کرد. این اطلاع‌رسانی کمک می‌کند افراد بیشتری امکان استفاده از مطالب آموزشی ما را داشته باشند و انگیزه ما برای گسترش سریع وب‌سایت افزایش یابد. این اطلاع‌رسانی می‌تواند از طریق لینک کردن صفحات ما در وب‌سایت، اشتراک گذاشتن آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی یا مطلع کردن دوستانتان از وجود این سایت باشد.

در قسمت ارتباط با ما همراه ما باشید. در انتظار ایده‌های خلاقانه شما هستیم.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش